| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Tuner TV cu telecomanda, Cabletech, DVB-T2/C HEVC, negru este compatibil cu un monitor Lenovo

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Ce coincidenta tocmai am comandat si eu unul acum... laughing
DA este compatibil cu monitorul tau, il vei conecta cu un cablu HDMI si il poti folosi ca tv!
Dar pentru semnal terestru vei avea nevoie de o antena! Daca ai cablu tv pe abonament atunci numai bagi cablul in tuner iar tunerul il conectezi la monitor cu un cablu HDMI si ai un tv smart poti spune happy Bafta!

| mariusrobert114 a răspuns (pentru lpavel):

Prinde posturie de tv

| lpavel a răspuns (pentru mariusrobert114):

Teapa! NU prinde nici un post cu o antena de camera! Cu una exterioara sigur ar prinde dar nu ma complic cu asta ca oricum nu ma uit la tv! Il luasem pentru internet dar culmea ca nici aia nu merge... Asa ca teapa! Al tau merge?

| mariusrobert114 a răspuns (pentru lpavel):

Inca nu l-am cumparat

| lpavel a răspuns (pentru mariusrobert114):

Nu cumpara nimic pana nu vezi parerile celor care l-au cumparat! Eu ce am luat nu avea nici o recenzie, acum stiu de ce...