| Colourss a întrebat:

Vreau sa imi fac o pagina de facebook cu concursuri, poze, povesti si nu stiu ce nume sa ii pun vreau ceva mai nou si sa nu fie: iubesc in culori, cu un pas inainte etc. pentru ca acestea sunt luat vreau ceva original!

Cele mai bune si multe idei vor primi funda si poate ca acela va fi titlul paginii mele!

Răspuns Câştigător
| ViVi99 a răspuns:

Colourss Page, si Colourss(numele tau) merge, Vise in culori, Dreamssss`, Because I love U, Dreams and Love, SweetKiss, ViseDeFete, BecauseU'reThe1, BubblesGirl, SweetLove, The Lucky Star, My dream your dream, ViseInCulori, ViseDeIngeri, MyAngel. astea-s cateva idei de ale mele...sunt originale, deci nu ai unde sa le gasesti. Sper ca te-am ajutathappy

| Colourss explică (pentru ViVi99):

Probabil am sa ma duc pe ideia de vise in culori dar mai astept cateva raspunsuri daca nu vor fi altele mai bune vei afea funda!

| ViVi99 a răspuns (pentru Colourss):

Ok