| Calinizvoru a întrebat:

Vreau sa imi iau un parfum bun,care sa fie dulce,sa fie de barbati,care sa persiste mult timp, care sa fie 80 lei,dar nu apa de toaleta vreau, ci parfum. Unul care sa aiba asa vreo 35-40 ml, ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa persiste mult timp la 80 de lei si sa fie si apa de parfum? Ai pretentii cam mari la 80 de lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inmulteste cu 5 suma aia si cumpara ceva de la Hugo Boss. Se merita fiecare banut.

| georgyanaaa a răspuns:

Asa sa iti spun nu pot cauta in latalog de la avon sau oriflame si iti alegi de care iti place sunt multe de care imi plac