| AddXf a întrebat:

Vreau sa imi spuneti care e parerea voastra despre urmatorul text:
Era (și încă este)... specială. Și da,ştiu, toți suntem diferiți unul față de celălalt, însă este mai mult decât diferită: este ambițioasă, cu caracter, frumoasă atât pe dinafară cât și pe dinăuntru. Este acea persoană pe care o respecti foarte mult pentru ca asa simti,nu pentru ca trebuie. Este acea persoană care rămâne modestă indiferent de situație. Nu pot aduce nici măcar două argumente care să susțină de ce o iubesc atât de mult, căci în iubire n-ai nevoie de motive. Și nu,nu mă refer la iubirea dintre frați, surori sau mamă și tată, ci la cea dintre elev și profesor; o simpatie enormă.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte frumoasa.
Cand am citit " Este acea persoana pe care o respecti foarte mult pentru ca asa simti, nu pentru ca trebuie." jur ca m-am gandit la profesoara mea de muzica.
Deci da, textul reflecta foarte bine mesajul transmis.

| AddXf explică (pentru anonim_4396):

Mersi pentru opinie happy

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Cea mai frumoasa descriere a unei persoane iubite pe care am citit-o, tu ai scris-o?

| AddXf explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Da, eu am scris-o. Si iti mulțumesc