| Iubibilăă a întrebat:

~Vreau sa imi spuneti si mie legende din viata reala [mothman, intamplari ciudate cu fantome sau sunete din cer etc.]
Multumesc :3, si daca se poate sa imi aratati si pe Youtube.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| valy67 a răspuns:

Mohtmen este o creatura mitologica jumate jumate adevarata inca nu se stie daca mohtmen bantuie printre oameni or cear fi l-am mohtmen in in franta zbura de parca ar fi fost un tantar urias dupa ce a coborat avea corpul intunecat si un semn de moarte pe burta ochi de musca aripile negre dar ceva ma ne dumerea era stralucitor negru ca si cu ar fi data cu sclipici negru mohtmen a mai fost vazut in America la un pod gigantic inainte de accidentul 47 de morti podu se rupe iar toti mureau i-am vazut casa inn gta ssan andreas era un desert si erau multe avioane fantome care zburau deaspra casei lui mohtmen desrtul era langa un canion nu mai tin minte podul dar eu stiu multe sunt vanator in gta ssan adreeas mituri si legende cautama pe youtube mai vorbim iti dau un indiciu in legatura cu mohtmen in america il gasesti daca nu in stramptoarea apei te adancesti el ar fi ca o canalizare cu raul clorat albastru este