| Ally563 a întrebat:

Hey TPU!
Puteti sa imi spuneti niste povesti cu fantome, sau chiar intamplari ciudate din viata voastra ( daca ati avut) Astept raspunsurile
Funda pentru cea mai infricoasatoare. Sa vad ce putetiwinking

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Http://blog.jorjette.ro/povesti-de-groaza/ sau http://r4legend.blogspot.ro/......eale.html. Aici gasesti povesti de groaza reale ( nu prea cred :)) ). Bafta!

2 răspunsuri:
| UzumakiMelania a răspuns:

Creepypasta. Fundă?

| GligaElena a răspuns:

Eram intr-o seara la bunica mea ..De ce eram acolo? Pentru ca era imormantarea lui Bunicu..Eu cu verisoara mea am dormit impreuna intr-o camera..langa mine era un scaun..noapte m-am trezit si am vazut ca era un barbat care se uita ciudat la noi..ca si cum ar avea ura pe noi.mi-am pus patura in cap si dupa 10 minute m-am uitat si nu mai era nimeni...A fost forte infricosator! Fundaa?