| Andiiiiiii a întrebat:

Vreau sa incep sa invat engleza ceva idei?

Răspuns Câştigător
| DeeeaA a răspuns:

Desigur. Mergi la librarie si ia-ti "Engleza rapida". Pe coperta din spate are un CD curs practic de care te poti ajuta. E pana in 16 lei si dunt sigura ca te va ajuta(in jur de 320pg). La mine a functionat.batting eyelashes Inveti usor si într-un timp relativ scurt sa comunici in limba engleza. Sper ca te-am ajutat.winking

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Ia ore.

| AtateaConditii a răspuns:

Cauta in dictionar cuvintele mai grele, invata-le, vorbeste pe chat cu englezoi, meditatii, invata verbele la ce persoana se folosesc, roag-o pe profesoara ta de engleza de la scoala sa iti explice mai bine chiar si niste ore suplimentare daca e draguta si nu e lacoma dupa bani( ca orele suplimentare nu cred ca sunt platite).

| agirll a răspuns:

Rosseta Stonewinking funda?