| Johnny69 a întrebat:

Vreau sa invat la anatomie, vreau sa o iau de la 0 si nu stiu cum sa incep. Ceva idei?

5 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Mai întîi de toate trebuie să deschizi cartea( cărțile - de anatomie și de chimie).

| Gizăz a răspuns:

Învaţă organele şi dispunerea lor. Mai de la 0 de-atât n-ai ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, intai incepe cu celula. De cate feluri este. Componente. Tesuturi. Organe. Sisteme. Reactii chimice in corp. Relatiile intre organe. Altceva nu mai stiu.

| Johnny69 explică:

Eu vreau sa stiu cum pot sa invat lectiile ce capitole, vreau un program structurat.

| simonika01 a răspuns:

Incepe cu materia de clasa a saptea