| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa instalez Adobe Flash Player 11.1.102.63, dar imi da eroarea:Installation encountered errors -Failed to initialize. Tin sa precizez ca imi apare eroarea si daca bifez sau debifez obtiunea "Yes, install McAfee Security Scan Plus - optional". DAU FUNDA CELOR CE MA AJUTA!

12 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ia vezi de aici (offline) http://fpdownload.macromedia.com/......_32bit.exe

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Nu imi merge nici asa!

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica! Spune-mi unde se opreste! La instalare? Ai dat click dreapta pe pach si-> run as administrator? (instaleaza cu drepturi de administrator).

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Daca ai fi amabil sa-mi spui mai detaliat ca nu inteleg!winking Adaug ca in momentul in care dau run se pregateste instalare, insa in secunda urmatoare este stopata de : Installation encountered errors -Failed to initialize. sad

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Apropo am instalat si Adobe Reader cu drepturi de autor. Adica am selectat tipul de Windows, tara si versiunea dorita! Intr-adevar ca video pe youtube merge, dar cele de pe facebook nu!

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce browser folosesti? Ce windows ai? Daca iti merge Youtube inseamna ca ai instalat Adobe Flash Player!

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Am Windows XP, brownser Mozilla Firefox si nu-mi merge video pe facebook ca-mi zice sa instalez Adobe reader! Hello.

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Adobe reader este pentru fisiere in format pdf. Adobe Reader il descarci de aici: http://get.adobe.com/reader/
Pana acum am vorbit degeaba! Este diferenta intre Adobe Flash Player si Adobe Reader!

| Vulvatron a răspuns:

Baga google chrome isi face update singur la flash player

| anonim_4396 explică (pentru Vulvatron):

Am incercat dar nimic! sad

| Vulvatron a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu merge sa intri pe youtube nici cu google chrome? incearca flash 10

| anonim_4396 explică (pentru Vulvatron):

Pe youtube pot viziona, dar pe facebook zice ca am nevoie de ultimul flash!