| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să merg la o cabană.
Numai dacă ar exista un user care să se priceapă la aşa ceva...mă poate ajuta cineva cu o recomandare?

Later edit: Şi îmi spune şi ceva activităţi de făcut acolo? Nu vreau să ne plictisim.

Later edit of the later edit:...nu se face sex la cabana mea.

46 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

La ce să se priceapă? laughing

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Bună întrebare.
La cabane şi chestii laughing.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce fel de chestii? Poate pot să te ajut eu laughing

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Vrei să vii să mă ajuţi cu lemnele de foc? Şi poate să calmez câinii vecinilor...
Deci?

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Pot să te ajut și cu asta. kiss

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Mulțumesc blushing.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru tine oricând big grin

| LoveSleep a răspuns:

Din cauza lui "later edit of the later edit", mi-am pierdut toate ideile bune.
Expertul în cabane lipsește, nu poate să te ajute, el e la cabană iar acolo clar nu se stă pe TPU.

Oricum, prima regulă a cabanelor e că tot ce se întâmplă acolo, rămâne acolo. Asta dacă nu vine tipul ăla expert și vă violează pe toți.
Treaba cu sexul...
Nu știu de ce ești împotriva chestiei ăsteia. Gândește-te că e un mod foarte bun de a te încălzi, luând în calcul frigul din perioada asta a anului. Dar dacă nu vrei nicicum, mai e o cale prin care puteți să scăpați cu viață. Eu zic să faceți un concurs de tricotaj. Cine face primul un costum de baie din lână primește onoarea să-l probeze. Dar stai, că asta se lasă negreșit cu sex, iar noi nu vrem asta.
Dar la naiba cu perverșii ăștia. Sunt sigur că după 3 fumuri și 2 sticle de vodka nimeni n-o să se gândească la sex.
Ok, gata cu gluma.
Sper să vă distrați, de fapt, sunt sigur c-o s-o faceți. Până la urmă, ce e mai frumos decât să mergi cu prietenii în preajma Crăcinului la o cabană, să vă străngeți în jurul unui foc de tabără în sala de mese și să povestiți despre cum n-o să faceți sex niciunul?

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

What Happens in Vegas, stays in Vegas, cred că ai încurcat puţin...
Totuşi, ce idei bune ai, mergi? smug

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e o invitație? laughing

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Vrei să fie una?
Ţi-am spus deja că eu fac regulile acolo, o să jucaţi după cum cânt eu. Şi, ah, ce bine cânt laughing.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-mi zi că cânți și la flaut că morrr laughing

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Nu straight face
Tu ştii?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici vorbă, dar la cabana ta, orice e posibil.

| Divy a răspuns:

Totuși de ce vrei să mergi la cabană?
Dacă e vorba de sex nu mă bag și așa e plin de doritori ca la reduceri

| mont a răspuns:

De facut sunt multe, party, farse, jocuri de grup, facebook. Cu recomandare depinde in ce zona.

P.s. Mi-ai facut dor si mie de mers la cabane

| anonim_4396 explică (pentru syd):

Tu te ocupi de muzică, mulţumim.

| syd a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta a fost o invitatie indirecta?

| anonim_4396 explică (pentru syd):

O să fie plictisitor dacă nici pe tine nu putem să ne bazăm. Da, a fost.
Uite câte chestii sexuale se petrec în cabana mea de fără sex.

| syd a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt luat de altii din pacate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unicul și inegalabilul, mărețul și cabanierul *nu știu dacă există cuvântul ăsta *
http://www.tpu.ro/utilizator/oziw
Are experiență 1kkkkkkkkkkk
Succes... XD

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stai, chiar crezi că după 254122 de întrebări cu şi despre cabane e pregătit?
Sunt puțin sceptică laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu știu dacă să râd sau să plâng în această situație.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia-l cu tine te rog si indeplineste-i visul. Fa-ne un bine noua si lui si la intoarcere inchide-l in cabana.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu ştiu ce să zic...ce dai la schimb? Am ceva cartonaşe yu-gi-oh de când eram mică, ai? Dacă da, ai ceva dubluri? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am am laughing Cumpar eu si lemne numai sa il iei cu tine. Il pui sa le taie, il pui la munca da?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Desigur, contează pe mine. Dar haide cu noi să ne asigurăm că iese cum trebuie laughing.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Din contra nu iese daca vin si eu. N-am mai fost la cabana never.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ce altceva...sa faci decat SEX, DRAGOSTE, SEX?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

The S word la conversaţii, e posibil aşa ceva oameni buni?!
Mergi? laughing

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă vrei te ajut eu și cu ce a zis tigrul.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Eu mă ocupăm de lemne, ai uitat?
Şi tu trebuia să mă ajuţi cu lemnele alea waiting

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasă ne ocupăm și de alea după ce terminăm laughing Prima oară chestiile importante.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca aduci caprioare meeeeerglove struck

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Of, bine sad.
Vă las pe tine şi pe tigru să vă faceţi treaba prima dată.
Dar nu uita de lemnele alea, serios, e frig afară laughing

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei să zici că facem noi treaba aia și ca să nu zici că-s egoist ți-l dau și pe tigru, în timp ce pun lemnele.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Cabana mea, eu fac regulile smug
Vedem noi cum iese până la urmă laughing.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu vreau să mă gândesc la ce ar ieși în mintea ta. XD

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Îţi povestesc dacă ne mută la altă categorie smug rolling on the floor

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce contează categoria? laughing Chiar m-ai făcut curios.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Macar sex cu gandul ca ne usuca pamantulsad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ce propuneri ai...mai bine stai acasă.
Vin eu la tine şi jucăm remi şi bem vin fiert ca în zilele bune laughing.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Sa fie bautura, muzica buna, dansati, ziceti bancuri. jucati jocuri, faceti tot ce va convine si va face placere.

| MrLucas a răspuns:

Verginica e userul de care ai nevoie, crede-ma! Te poate ajuta cu tehnici de abordare a femeii fara sutien.

| anonim_4396 explică (pentru MrLucas):

Pentru el e întrebarea laughing.
Dar se pare că îşi ţine secretele bine ascunse sad.