| butt3rfly16 a întrebat:

Vreau sa-mi fac suvite albastre, am parul saten si am tot cautat si la farmacii si la plafare ceva in afara de albastru de metil(ca imi iese verde) si nu am gasit nimicsad. Ma poate ajuta cineva cu o recomandare sau chiar un nume.As vrea sa stiu si cum pot sa-mi decolorez parulthinking Thx!happyFundita.

3 răspunsuri:
| SteauaNordului a răspuns:

Da
Violetul de gentiana happy succes

| MisteriousMan a răspuns:

Hmm. imi place km gandesti. nu stiu cauta si tu la frizerie ca poate au.

| oanizinhaonix a răspuns:

De decolorat se decoloreaza cu oxidant.prietena mea cea mai buna a avut verde in cap si ii statea super bine.cred ca e mai fain decat albastru.smug