| ioanahd1 a întrebat:

Hey! Vreau sa-m fac niste suvite...albastre,roz sau portocali...cu ce as putea sa mi-le fac?(fara sa-mi decolorez parul sau sa-l vopsesc, adica ceva care sa se duca intr-o saptamana) stiu ca cele albastre se fac cu albastru de metil dar vroiam sa stiu daca iti strica parul.(am parul blond inchis)

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Cu spray-uri nuanțatoare:
http://www.la-multi-ani.ro/......10_93.html

| ioanahd1 explică (pentru faramatania):

Spray-urile astea el gasesc si in magazine sau saloane sau numai pe net?

| faramatania a răspuns (pentru ioanahd1):

Pe net, dar si în unele magazine, nu știu să-ți spun însa care ar fi acelea.