| raluca_2686 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un webcam dar cred ca la un laptop nu se potriveste aceeasi camera care se potriveste la un calculator. Poate cineva sa-mi spuna care dintre cele doua camere care mi-au atras atentia se potriveste la un laptop sau daca se potriveste vreuna...

SERIOUX SRXC-3200UM
SERIOUX SRXC-702UM

3 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Se potrivesc ambele pentru că ambele se leagă prin mufa USB.

| AudColorat a răspuns:

SERIOUX SRXC-702UM asta imi place mai mult.
Camerele sunt toate standard prin USB, se potrivesc atat la laptop cat si la pc.

| RS4 a răspuns:

Se potriveste orice webcam atata timp cat e pe USB si primesti CD-ul ci soft-ul cameri! singura diferenta e, ca pentru laptopuri sunt camere mai subtirele cu o clema care sa le poti prinde in partea de sus a displayului, una pentru pc nu o vei putea pune decat jos pe birou! baftaa!