| crrys a întrebat:

Buna am un smartcam 3200UM de la SERIOUX cu driver.Cand bag camera in usb ledurile de la camera se aprind dar cand vreau sa instalez driverul imi da o eroare "There is not Etron usb camera" Si tot am schimbat camera in mai multe porturi usb si tot asa face.Va rog ajutati-ma sa imi instalez camera

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Descarca driver-ul de aici http://www.serioux.com/support/webcams-communications/srxc-3200um/driver Cand il instalezi nu conecta camera. Dai restart baga camera si vezi daca merge.

2 răspunsuri:
| decodesky a răspuns:

Driverul se instaleaza inainte sa bagi camera in USB daca are setup.exe /msi. Odata instalat driverul restart la windows si dupa restart bagi USB happy care va fi recunoscuta.

| Sylvyx1000 a răspuns (pentru decodesky):

Eu am aceeasi problema, dar din contra, driverul nu poate fi instalat cu camera scoasa, pentru ca cere sa fie bagata! La mine, chair si cand e bagata nu merge!