| Official a întrebat:

Vreau sa-mi inchid parul la culoare. Nu vreau nuantator sau vopsele. ceva natural? multumescbig grin

5 răspunsuri:
| Dara a răspuns:

Uite o reteta incercata de mine. Fierbi 10 pliculete de ceai negru intr-un litru de apa. Lasi solutia sa se raceasca, o aplici pe par si lasi sa actioneze 25-30 de minute dupa care clatesti cu apa curata.
Nu ai spus ce culoare are parul tau pentru ca si asta conteaza, ca la orice vopsea.

| DoomNEzeu a răspuns:

Incearca cu ulei de masina...am glumit big grin. dar am auzit ca ceaiul de frunze de nuc este f bun...winking

| turist a răspuns:

Incearca "vopselele" Henna...sunt naturale!

| nimeni_3927 a răspuns:

Saten deschis... vreau saten putin mai inchis! multumesc?:*

| yoni a răspuns:

Sincer nu stiu...sad... Mie cand mi s-a inchis la culore fara vopsea... mi se pare ca il arsesem cu placabig grin