| Nadinabubu a întrebat:

Vreau sa-mi scot un tatuaj micut de pe deget folosind leacuri babesti. Nu ma intereseaza durerea

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Depinde cand e facut happy cresteaza zona aia, pune carne de vitel sa suga tot tusu ala.Depinde acum cat de vechi e.Auzeam cand eram putoi, ca daca vrei sa scoti un tatuaj, crestezi cu cutitu zona aia, apoi pui carne de vitel care absoarbe tusu ala.Acum eu CLAR nu sugerez asta, eu doar ti-am spus ce am auzit eu happy

| FruttiFresh300 a răspuns:

Decupează-ți degetul dacă nu te interesează durerea.