| mumoasal a întrebat:

Vreau sa mor! mi-i frica sa traesc,urmez sa ma casatoresc il iubesc enorm dar nu suntem alaturi mai mult el e plecat,acum nu pot merge cu el insa dupa ce ne vom casatori vom merge impreuna,dar cind el este plecat apoi in ziua cind pleaca simt raceala si indiferena din partea lui,si pling si ma gindesc oare cum va fi dupa nunta...mi-i frica sa nu fie mai rau,sa nu sufar si sa pling,iar lui sa-i fie indiferent de lacrimile mele,vreau mai bine sa mor,nu mai vreau nimic nici nunta, nimic nu vreau,vreau sa mor,nu vreau sa sufar,mi-i frica de suerinta si de ce poate urma,stiu pare straniu,dar nu stiu daca mai simte cineva ce simt,eu am impresia ca nimanui nu trebuiesc chiar nici lui,el striga la mine, se inerveaza cind pling zice ca sunt mofturi nu ma intelege ca nu sunt mofturi mi-i greu si sufar si am vorbit cu el i-am explicat despre trairile mele dar nu poate sa ma inteleaga, vreau sa mor

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apoi cucoana, eu zic sa iei un diazepam, sincer!

| IriIrisuca09 a răspuns:

Nu trebuie sa mori pentru asta! In viata se intampla lucruri din astea vei da tot timpul de persoane din astea! Ar trebuia sa ii spui sa stati intr-o zi si sa discutati! Nu ar trebui sa vrei sa mori pentru asta! Nu trebuie sa iti fie frica sa traiesti nu trebuie sa stai cu frica in san ca vei suferi! Asta e viata, TRAIESTETI-O! Nu o sa fie mai rau! Nu vei ajunge sa suferi! Iar daca vei suferi se va deschide un nou drum! Poate un drum mult mai frumos! Traieste-ti viata nu trebuie sa iti fie frica de ce se va intampla in viitor gandeste-te la prezent! cand striga la tine spune-i ce simti! Fi curajoasa! Sper sa te-am putut ajuta!happyhappyhappy