| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa plec in UK in August sau Septembrie, se mai poate pleca, sa nu fie brexitul vreo problema?

3 răspunsuri:
| Teo29 a răspuns:

Mergi, programeaza-te la Nino cum ajungi acolo, daca nu stii engleza pune pe cineva sa sune, sa aiba datele tale notate undeva. Iti gasesti usor de munca prin agentii de munca, si chirii la fel postezi pe grupuri unde te duci. I-ati de acasa papuci de munca cu bot metalic si fa-ti pasaport inainte.
Bafta!

| Nimeni10 a răspuns (pentru Teo29):

Ma gândesc ce-o fi cu brexitul asta, boris ăla face vreo istorie