| Afrikanu a întrebat:

Vreau sa stiu daca voi TPU credeti in vise, vise marete, vi s-au indeplinit, s-a intamplat vreo minune pozitiva in viata voastra? Si eu incerc sa gandesc pozitiv, am vise marete, tind la mai bine dar simt ca se duc visele mele pe rapa, si innebunesc, ma pierd cu firea cand vad ca altu are si eu nu am doar visez la acel lucru, si poate ca acel cineva nu merita lucrul acela, vreau sa stiu cum reusiti daca nu va suparati desigur. Astept sfaturi bune.

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Lasa-i pe ceilalti si concentreaza-te pe ce vrei sa faci si fa-ti un plan de cum sa faci.

Degeaba te visezi rege, daca nu te-ai nascut cu sange albastru, e mai imposibil sa devii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmareste ''The secret'' poate te va ajuta!

| Afrikanu explică (pentru anonim_4396):

L-am vazut de nenumarate orihappy