| MrSoapte a întrebat:

Vreau sa va imaginati urmatoarea scena: construirea unui lagar, in Romania... unde-ar fi "depozitate" ciorile libidinoase din tara asta! Incepand de la aia care spala parbrizele prin interesectii si, pana la astia care croncane "live" la microfon! Pe scurt, un fel de auschwitz de Romania! Vreau sa-mi raspundeti cat se poate de serios! Cum credeti, voi, ca ar fi tara asta, fara ciori care cersesc cu handicapul la vedere, fara ciori care se bat cu palmele-n piept pe strada, in ritmuri de manele, fara ciori care fac nunta-n mijlocul strazii si nimeni nu le face nimic, fara ciori care nu stiu sa scrie, dar au masini de lux?!?!

13 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ceva gen Australia sau Japonia! NU?

| eurynomus a răspuns:

Astia nu trebuie depozitati de cat in camere de gazare k sunt rase inferioare si trebuie exterminate pentru o lume mai buna. Daca scapam de gunoiale astea se rezolva multe probleme

| CosminC86 a răspuns:

Tara noastra ar intra imediat in G8 si ar deveni egala Germaniei. Oricum un Auschwitz in Romania, e un vis aproape nerealizabil cu atatia alienati mintal. Cat de tembel sa fii sa votezi cu PP-DD la parlamentare? Eu unu am incetat sa mai sper...

| MrSoapte explică (pentru CosminC86):

Tine cont ca foarte multa lume, pisa ochii la emisiunile lui Dan Diaconescu sau, nu se uita decat pe Taraf TV sau Favorit! Ce crezi ca voteaza? Cata educatie are un specimen care are mintea plina de Elodia, manele si mizerii de genul asta?!?!

| Ƨirenia a răspuns:

Păi oare cum ar fi?
Să se ducă dracu' în India de unde au venit, ne fac ţara de câcat, mai mult decât e.
Ţiganii îs nişte borâţi- rapănul ţării.
Uneori mai văd în tramvai controlori care prind câte-un parazit din-ăsta şi-l scoate pur şi simplu afară...sau îl lasă în pace. Ţiganii trebuie torturaţi, până devin oameni calumea/ ori până mor!

| MrSoapte explică (pentru Ƨirenia):

Ne-au facut de ras in toata lumea! Toti ne privesc, precum niste hoti, violatori, puscariasi! Nota 10 pentru raspunsul tau!

| Ƨirenia a răspuns (pentru MrSoapte):

Aşa-i frate. Ăia din alte ţări habar n-au că noi romanii suntem separaţi: români-români şi ţigani. Şi ne-au pus etichetele alea nasoale.
Hai să complotăm împotriva acestui păr pubian- naţionalitatea 'rromă'!

| MrSoapte explică (pentru Ƨirenia):

In toata Europa s-au imprastiat ciori, care se ocupa cu alba-neagra, cersetorie, talharie! Nu avem nevoie de Basescu, nu avem nevoie de Crin Antonescu... avem nevoie de-un Hitler!

| Ƨirenia a răspuns (pentru MrSoapte):

Într-adevăr.
Oricum sistemul ăsta stă cu... în mână şi nu face nimic pentru societate. Şi mai văd prin oraş afişe: " votează-mă, ca să ai un viitor mai bun" (sau ceva de genul). Aici e clar un mesaj sublimal. Şi acela că: dacă îl votăm pe acela, viitorul LUI va fi mai bun, el primeşte 'jde-mii de bani, nu noi.
Manipulare...

| MrSoapte explică (pentru Ƨirenia):

Lasa afisele electorale! Dar ce zici de cele pe care scrie:"stop rasismului"? Sau de reclamele de la TV, prin care se incearca "introducerea" ciorilor, in societate! Eu, m-am saturat de scursurile astea! Vreau sa merg in orice tara din Europa si, sa nu-mi fie frica, sau rusine, sa recunosc ca sunt roman!

| Ƨirenia a răspuns (pentru MrSoapte):

Te cred! Şi chiar n-am idee de ce vor să-i bage în rând cu toată lumea... se ştie foarte bine că îs nişte infecţi care ciordesc, se dau "smecheri", şi aşa mai departe. Deci da...sistemul e aiurea! Neapărat trebuie să-i trimită pe o insulă îndepărtată unde să steie toţi să se spurce şi să se pupe în cur cât or vrea.

| AndreeaCF a răspuns:

In sfarsit ceva pe placul meu! Bravo! Bravo! Bravo!
Tara fara "ciori" (sincer, astia...coloratii astia nici nu merita sa li se spuna ciori. Ciorile sunt niste pasari super inteligente. In fine...) ar fi ca raiul pe pamant. Daca ne-am unii toti, si nu i-am mai ajuta cu nimic, ma refer sa nu mai cumparam nimic de la ei, sa nu le vindem nimic sa nu-i angajam, absolut nimic; s-ar duce la dracu toti. Offff ce m-am racorit!laughing)) Ce rasista sunt, nu?!
Si ca sa fie totul complet hai sa va spun un banc:
"Un tigan isi da foc in fata casei lui. Satenii milosi, s-au hotarat sa faca o cheta ca sa-i ajute pe cei ramasi in urma tiganului. Oamenii milosi au inceput sa doneze.

S-au strans 90 litrii de benzina!"

| blueskies14 a răspuns:

O tara civilizata, respectata. Superba, daca ar fi si cineva s-o conduca cum se merita!