| Aiiida a întrebat:

Vreau si eu daca se poate alinturi pentru numele"larisa" dar nu de genul"laryswtza""laryzic" astea sunt prea "Demodate" big grin. cele mai bune au fundita:*...multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Larisa : Lary, Lory, Lisa ( de la risa - lisa ), Larys, Lissa, Issa, Lara, Risa, Larysuk, Larysu, Aysa, Lala, sper ca te ajuta cu ceva:* daca ye ajuta poate dai fundita daca nu asta e :*:*:*:*

4 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Lary, Lara, Larisse, Lariza, Risa, Laru.

| alessia a răspuns:

Rissa
lissy
lisa
larrysena
arisa
laisa...ma rog inventiile mele pe moment.rolling on the floor

| Gabi1335 a răspuns:

Learisa luris, larys, lawrsyc, lauric,

| Kat_7941 a răspuns:

Ok, uite aici cateva porecle pentru numele tau: Lary, Larxutzu, Lara, Larysutza, Larysica, Larysu, Larycuta, Lark.