| qweer a întrebat:

Vreau si eu ideei de coafuri pentru par lung...
As vrea ceva usor de facut dar sa fie in acelasi timp dragut...
daca aveti ceva fara video de pe youtube ar fi bine (imi merge foarte greau netul sad ) dar merge si asa daca nu se poate si altfel big grin macar ceva ca eu nu mai am ideei crying

CeL Cu CeLe MaI MuLtE IdEeI Pt MnE PrImEsTe |= |_||\| |) | 7 "/,, A (funda laughing ) xOXoxOXo :X

Răspuns Câştigător
| teiube a răspuns:

Poti sa il indrepti ondulez poti sa iti face impletituri impletiturule sunt la moda lasa-ti imaginatia sa lucreze totii sa iti pui diferite accesori cleme bentite palariute