| cata1123 a întrebat:

Vreau si eu mai multe metinuri private sa cresti repede arme armuri +9 yang multi din astea pls

Funda

4 răspunsuri:
| Favorite a răspuns:

S-a inchis united-ul de multtongue joaca metin2 moonhappy e german sv si faci bani repede si level repede big grin

| emi_3954 a răspuns (pentru Favorite):

Pai metin2 gx este destul de bun.cresti repede faci bani repede si ai armele si armurile +9. united poate e inchis.dar eu joc black burn. daca vreai scrie asa pe google.metin2united sau bagami id meu in lista siti dau eu linkul.id meu:emi_preuteasa17

funda?

| Favorite a răspuns (pentru emi_3954):

Multumesc mult! Nu vreau sa jignesc pe nimeni zicand asta... dar m-am lasat de metin. Am realizat ca e o pierdere de timp, in care mereu faci acelasi lucru : bati animale, monstrii, playeri, du-te la magazin/negustori cumparati licori de viata (bla bla bla) Metinul e o piedere de timpwinking care joaca numai ce de 12-13 ani.Pe cand eu numai am de mult varsta aia. FARA SUPARARE CELOR CARE MAI JOACA METIN.

| Nedumerit29 a răspuns:

Incearca metin 2 united.Osa fi multumit de acest joc.