| diidiii123 a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi pentru pagini...am o pagina dar nu stiu ce sa ma postez ca sa am mai multe like-uri! :/ sad

Răspuns Câştigător
| Adi_Chindea_1995 a răspuns:

Ai rabdare!
Like-urile nu vin repede,(nu poti avea 1000 like-uri peste noapte)
Dar daca tot ai intrebat...
Posteaza niste lucruri interesante...
Da-mi linkul pagini te ajut si eu cu un like.
Bafta! happy

3 răspunsuri:
| Eternal a răspuns:

Posteaza ceva bancuri, videoclipuri haioase

| Ionescu_Ion_1963 a răspuns:

De pildă, postează ceva cu conținut sexual, deoarece în zilele noastre, e în "Vogă"; sau postează ceva nemaipomenit(animale, clipuri amuzante, etc.)sau manele, că acestea(din păcate) sunt la modă printre tineri, adolescenți, adulți și bătrâni.

| AndreiutzBaiatFinutz a răspuns:

Cu rabdarea treci marea! Posteaza pe pagina ce le place membrilor! sau oamenilor... asa poti strange mai multe likeuriwinking