| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema,mi-am facut o pagina de fb,si postez, dar nu are nici macar 2 like-uri,nu stiu pagini care sa ma faca sa cresc,si pe nimeni nu itereseaza pagina,sunt trista, deoarece am visat tot timpul la o pagina de facebook sau la un blog.
Ce sa fac lume? Ce sa fac? Vreau ca oamenii sa afle de pagina mea amarata.
help me

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Pai vezi ca acolo in susul paginii tale cand esti logata scrie acolo sus ''invita-ti prietenii sa-ti aprecieze pagina'' sau ceva de genul si tu dai ''invite'' la toti ( ai acolo un buton).Vei primi like-uri de la ei.
Poti ditrubui linkul paginii tale pe site-urile de socializare: facebook, twitter, TPU, bloguri, forumuri, etc.
Poti ruga pe prietenii tai sa sistribuie pagina ta ca sa capete audienta.
Ca sa ai o pagina de facebook de succes trebuie sa postezi in permananta cate ceva happy. Din moment ce, cineva apasa like la pagina ta va fi mereu anunta acolo la Home ( facebook) ca tu adaugi acolo poze si alte lucruri happy.

Succes!