| FroddoLikesBlood a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri artistice .Ofer funda .

2 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Pe malul Mării Negre stătea un copilaș, și-mi spunea de tine că ești un îngeraș.
Aș vrea să cred, să pot visa, să te aduc de partea mea. Aș vrea că timpul să-l opresc să-ți spun de fapt cât te iubesc.
În viață este ca la bal mascat, când toată lumea își scoate masca, piere veselia.
Băieții au balansul lor fenomenal dar intodeauna fetele au rolul principal!
Fetele cuminți nu mai sunt la modă ci fetele fierbinți,ce iau toți băieții în probălove struck
Nu vrem fraieri care nu știu ce să facă.
Ce? Nu ți-am spus? Astea cuminți s-au dus.
Aș vrea să fiu un fulg de nealove struck chiar dacă aș trăi numai o zi; măcar aș fi fericită iar apoi aș putea muri liniștită.
Și pentru că am fetele lângă mine,nu mai am nevoie de tine[love struck]
Dar asta mică promite cică, că va fi cea mai bună gagică de astăzi!
Prietenii sunt acele ființe care sunt mereu alături de tine, nu doar atunci când își amintesc:X
Suntem copii, de acum vom fi... Plini de uimire, plini de iubire[love struck]
Orice ar fi...așa-s prietenii...și așa vom fi mereu
Sunt doar emoții, glaciare uitate într-o sticlă plină de senzații calde, uitate de mult și arse de lume, scurse de viață și abandonate pe gheață
Sufletul mi-e pustiu, nu mai găsesc decât un fir firav de amar și praf, senzațiile de plăcere și durere nu le mai simt, nu-i nicio grijă sunt doar emoții calme și reci uitate-n povești.
Nu e un vis și nicio fantezie, e ceea ce se numește copilărielove struck
Viața e scurtă, încalcă regulile, iartă repede, săruta încet, iubește cu adevărat, râzi necontrolat, și nu regreta nimic care te face să zâmbești.

| Byencutza_Byanca_1997 a răspuns:

♥I wish that I could fly. Into the sky. So very high. Just like a dragonfly.
Nu exista fericire de care sa-ti amintesti, fara tristete.
Orice iti poti imagina, este real!
♥Visele intotdeauna inving realitatea daca le acorzi o sansa