| FroddoLikesBlood a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri artistice .Ofer funda

4 răspunsuri:
| Drunkk a răspuns:

Cel mai rau e cand trece prin fata ta si nu poti nici macar sa-l opresti,ca sa-i vorbesti!;|

Si sti ce doare cel mai tare?! Ca ieri, alaltaieri ne tineam de mana, si acum nu-mi mai zici nici macar "buna".;|

Ce frumos era cand aveam 3 ani si ma indragosteam la gradinita de colegul meu. Acum ce urat e cand ma indragostesc de un baiat si el nici macar nu stie ca exist.;|

Un zambet fals doar mai mult decat sute de lacrimi.

Prietenii ii numar pe un deget,pe cel mijlociu! =)

Vreau sa fiu iar copil mic si timpul sa mearga incet,sa ma joc si sa fiu vesel chiar si fara internet. ♥.

Multumesc oamenilor care m-au ranit,pentru ca acum sunt mai tare ca niciodata.

Cand ma gandesc la tine,zambesc fara sa vreau! ♥.

Tu,BITCH,esti frumoasa draga,pacat ca esti din silicon! laughing

Toate trec,nu-i nimic,viata merge mai departe! ♥.

Totul iti pare asa ciudat,chipul tau e nevinovat,ai multe raspunsuri de dat,si multi oameni de uitat.

Chiar nu imi pasa ce crezi tu despre mine,du-te-n alta lume,n-am nevoie de tine!

Azi,chiar daca inima iti spune sa te intorci, orgoliul nu te lasa!

Cand vorbesc cu tine, iti rup capu in doua...sa vii cu Dex-ul sa nu ajungi la spitalul 9, ca sigur te bag in ceata,cand ti-arunc metafore-n fata.

Decat sa trag de o relatie,mai bine drag dintr-o tigara.happy

Singurul lucru pe care il poti face pentru ca visul sa devina realitate,este sa te trezesti!

Nimic nu e usor,lupta,si vei ajunge mereu unde ti-ai propus,lupta,intotdeauna vei avea mereu un motiv pentru a ajunge SUS!

Tu crezi ca se rezuma totul doat la tine,tu crezi ca daca esti fericit,trebuiesa le fie tuturor bine!

Zambetul ti-a ramas singura arma, viata asta e dura, genul programului DRAMA!

| AndreeaFarasperante a răspuns:

Sunt asa cum sunt,cum nimeni nu ar vrea sa fie sunt doar eu si atat cu nimic mai deosebita doar diferita.
Viata e ca un trandafir unde fiecare petala e o iluzie si fiecare spin o realitate.
A fi sau a nu fi?
A ierta nu inseamna a uita.
Prietenii adevarati vad durerea din ochii tai chiar daca tu zambesti.
Din pacate m-am intepat in spini realitatii.
Uneori un zambet este mai dureros ca o lacrima.
Nu pot face nimic sa schimb ceva.
Nimeni nu merita lacrimile tale, iar cei ce o merita nu te vor face sa plangi.
Imi pare rau insa nu pot schimba nimic.
Se spune ca timpul vindeca ranile dar eu vad ca le adanceste.
Sa lupti intodeana pentu adevarul din inima ta.
I am free...
Daca il iubesti, elibereza-l!

| AndreeaFarasperante a răspuns:

Lacrimile sunt cuvintele pe care inima nu le poate exprima.

| AndreeaFarasperante a răspuns:

Cel mai important nu este sa stii! Mai important este sa ai telefonul celui care stie.