| stefanutza27 a întrebat:

Vreau si eu sa cumpar un album de pe amazon.com, dar nu stiu cum se fac livrarile. Cu asta as vrea sa ma ajutati. Din cate am auzit de la niste prieteni livreaza doar in SUA. Este adevarat? Mai vreau sa stiu procedeul prin care se cumpara, daca se pot plati bani gheata sau doar cu cardul si in cat timp se livreaza. Si cum am mai spus vreau sa stiu daca livreaza doar in SUA.

2 răspunsuri:
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu cumperi din alta tara pentru costa transportul foarte mult. Si da, livreaza si in Romania nu e nici o problema!

| clau44 a răspuns:

Americanii nu au încredere în români, din câte se aude, dar poţi găsi şi un site care să livreze şi în România.