| DoarUnAnonim125 a întrebat:

Bună ziua, dragi prieteni! Aș dori să mă ajutați cu o problemă. Vreau să cumpăr un Box Robot, dar nu știu dacă există și alte site-uri de unde îl pot comanda înafară de Amazon.com. Chiar dacă l-aș cumpăra de pe Amazon.com, trebuie să semneze un adult pentru el? Vă rog să mă ajutați.

Răspuns Câştigător
| bazuga2008 a răspuns:

Nu nu trebuie sa semneze un adult, amazon e in gen olx.ro,poti si posta pe amzon si cumpara. sper ca te-am ajutatbig grin

| DoarUnAnonim125 explică (pentru bazuga2008):

Încă ceva, te rog. Îmi poți spune și cum pot comanda de acolo?

1 răspuns: