| predutancuta a întrebat:

Vreau si eu sa stiu unde pot gasi primul volum din Jurnalele lui Stefan? La editura am cautat si am inteles ca nu se mai tiparesc si pe la librarii am cautat f mult si nu am gasit nicaieri. Am doar volumele 2 si 3 cumparate si il vreau neaparat si pe primul. Daca il are cineva care vrea sa il vanda sunt dispusa sa il cumpar de oriunde. Va rog frumos, help...

2 răspunsuri:
| AncutzaDragutza97 a răspuns:

Nu stiu, am cautat si eu mult timp...am twilight 5 volume si intoarcerea (de la jurnalele vampirilor) 2 volume. Ai putea sa scanezi cartile alea doua din jurnalele lui stefan si sa mi le trimiti? pls, te rog mult! id meu e ancutzamarin

| tapalagaiulia a răspuns:

Poti cauta pe net si poate vei gasi ceea ce cauti. Mult noroc!