| SayMeSayYou a întrebat:

Vreau si eu un film romantic la care sa plangi gen"A walk to remember":X funda +vot

3 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Incearca Click facut de Adam Sandler.Eu am plans de 3 ori la el.Nu stiu cum reuseste, dar filmu asta ma atinge' mereu.In rest ce pot sa iti zic.Incearca filmele lui Adam Sandler, toate sunt frumoase.

| Plague a răspuns:

Incearca adam sandler daca vrei comedii romantice...dar nu vad nimic de plans nici macar la click (desi recunosc ca am cativa prieteni care or plans la el). eu zic sa incerci:
1. seven pounds
2. the green mile
3. sweet november
4. if only
5. the notebook
6. the lakehouse
toate le-am vazut si toate m-au atins si in afara de ultimul film, la toate am plans...si nu sunt genul care sa planga la orice...dar frumusetea artistica a filmelor+exemplul de dragoste si spirit de sacrificiu de care dau dovada m-a atins

| dasdas a răspuns:

De exemplu Titanic, Fantoma mea iubita, Bodyguard...si altelehappy
Funda?happy