| euuuuuuuuuuuu a întrebat:

Vreau si eu un film romantic la care sa plang...laughingin afara de twilight, remember me, ps i love you, a walk to remember, pls... dau funda:*:*:*

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Iti recomand filmul Love Story (Poveste de dragoste), facut dupa romanul omonim al lui Erich Segal, n-am vazut altul mai romantic. Numai bine!

| Xlove64 a răspuns:

Hachiko :X

| goXer a răspuns:

HACHI (la acest film chiar o sa plangi...>

| Sperman a răspuns:

The notebook.

| helpu a răspuns:

Uita`te la " La vita e bella "este film romantic la care razi si plangihee hee

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Titanic garantat titanic este cel mai romantic film din lume si chiar o sa plangi daca ai sa vezi ce o sa se intample este despre dragoste si sacrificiu
sper ca te-am ajutat numai bine pa pa

funda?

| Unforgetit a răspuns:

Ostatic in Mexic sau Titanic.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titanicccc...crying

| TPU_2911 a răspuns:

Titanic happyhappy