| Bmb_Alex_1990 a întrebat:

Vreo fata vrea sa stam de vorba la mine in masina? :p https://www.facebook.com/profile.php?id=100013406958202

10 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

rolling on the floor inca nu ai găsit pe nimeni? Încearcă pe matrimoniale. Poate vei avea mai mult succes. Un sfat: daca tot ai pomenit de mașină, spune-le potențialelor "doritoare" marca masinii tale, seria, anul de fabricatie rolling on the floor doar asa ca fapt divers. Poate vor ține cont înainte sa te refuze.

| Bmb_Alex_1990 explică (pentru justanotheruser99):

Asta or sa vada ele mai tarziu :p

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Bmb_Alex_1990):

Daca spui tu. laughing

| Bmb_Alex_1990 explică (pentru justanotheruser99):

Da-mi un poke pe Facebook

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Bmb_Alex_1990):

Ce fel de stalker ești tu? Nu așa se cere. Ai nevoie de cateva lectii, poate îți oferă cineva de aici laughing iar inainte de toate nu sunt interesata si nu cred ca am dispoziția necesara de a purta o conversatie momentan. Poate alta data. happy
PS: imi pare rau, dar eu nu imi dau adresa de Facebook, sau oricare alta persoanelor pe care nu le conosc.

| Bmb_Alex_1990 explică (pentru justanotheruser99):

Poate in felul asta o sa ajungi sa le cunosti; nu sunt stalker laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Bmb_Alex_1990):

Bine de știut.

| Bmb_Alex_1990 explică (pentru justanotheruser99):

Cati ani ai?

| Bmb_Alex_1990 explică:

? :p

| Bmb_Alex_1990 explică:

Hello