| stef1290 a întrebat:

Vreun Psiholog pe aici?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Aici toată lumea e "doctor" in orice așa că intrebă tu, că psihologii apar instant!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și dacă e, ce-i? Crezi că te vindecă online cu trei lulele trei surcele?

| dullcat a răspuns:

Nu, dar vei gasi destui care arunca cu noroi in astfel de oameni, atunci cand altii sugereaza aceasta solutie.Chiar de ar fi, nimeni nu ofera servicii gratis. Daca esti inca elev/a, atunci poti merge la psihologul scolii si in acest caz nu platesti nimic.

| Freya1 a răspuns:

Nu cred, dar poți găsi persoane ok cu, care sa vorbesti.