| Element25 a răspuns:

D33aADeschisCutiaPandorei am mai spus deja ca esti o ratardata...nu-i nimic de capul taulaughing

Multumesc foarte mult pentru aceste linkuri...nu stiam de ele dar acum am aflat. Poate intr-o zi cei din Coreea vor face un concert in Romania.Ar fi fantastic daca ar veni big bang, SHInee si 2ne1

9 răspunsuri:
| Linilerei a răspuns:

Ce tare. :X Shinee. Unde e Jun Hyung - Oppa?

| LolNope a răspuns:

Tu chiar nu poti intelege ca nu intereseaza pe nimeni Capopa tau?

| LuYzYka a răspuns (pentru LolNope):

Doamneee sa mor eu daca inteleg... BHAIII daca pe tine nu te intereseazaaaa asta ee okee? Care e problema taa?straight facestraight face

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns (pentru LuYzYka):

Ms mult, wow baieti care asc KPOP, mwaha, ai tumblr? e amuzant p acolo mai ales cu kpopul lol, rad in fiecare zi

| LuYzYka a răspuns (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Nu am sad

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns (pentru LuYzYka):

Fa ti daca nu ai tongue, da uh cati ani ai? daca vrei t ajut sa ti faci