| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Ce s-ar intampla daca un om din zilele noastre ar ajunge pe vremea egiptului antic si ar incerca sa le explice oamenilor ce e in zilele noastre?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In secunda urmatoare ar fi omorat cu pietre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toatã lumea l-ar crede prost.

| ririsa a răspuns:

Ar fi luat la misto iar apoi ar deveni sclav si batut cu biciul, saaau daca ar avea cunostintele necesare ar putea face lucruri care sa ii impresioneze pe toti si sa devina noul rege

| LilPeep a răspuns:

Nu o sa inteleaga o boaba din ce zici dupa care o sa te puna sa cari pietre.

| Nightsky007 a răspuns:

Dacă prin absurd ar putea să vorbească limba civilizației Egiptene și ar fi înțeles de ei, probabil ar fi alungat sau executat pentru că neaga natura divină a faraonului.