| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Voi ce lucruri v-ati aminti pe patul de moarte?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cate drumuri europene am strabatut, camioane conduse si nopti trase la volan spre UK

| darrio2007 a răspuns:

Inca nu am ajuns in stadiul ăsta. Dar am sa te anunt la momentul potrivit.

| RAY a răspuns:

Nu prea isi amintesti nimic daca esti inconstient

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Creierul functioneaza altfel pe patul de moarte... Multi raman fara amintirile din ultimele decenii, si incep sa isi viseze copilaria... Spun poezii de cand aveau cativa ani, "vad" persoane care au murit de ani buni, si alte fenomene infricosatoare pentru cei care stau cu ei in perioada aia.
Si nu, nu e nimic dumnezeiesc, e doar un inceput de scleroza. Autopsiile confirma happy

| Freya1 a răspuns:

Mi-as aminti ca as vrea langa patul meu 3 persoane la care sa le marturisesc ceva ce nu am cum decat atunci si probabil ca nu as putea sa mor pana nu le-as spune.

| Lioana a răspuns:

Probabil m-as gandi mai mult la viitorul celor dragi decat la trecutul meu.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Nu stiu...cred ca as da refresh la tot = ))