| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi melodiile voastre preferate de la Linkin Park happy Daca vreti si de ce va plac.

10 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Forgotten, One Step Closer, Crawling, Hit the floor, Breaking the Habit.
Hybrid Theory și Meteora sunt albumele mele preferate de la ei in general. Nu am un motiv anume, pur și simplu îmi plac laughing.

| anonim_4396 explică (pentru Nirvanaaa):

Mie imi place super mult Somewhere I belong, e din Meteora.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numb și in the end.
Sunt legend de aia îmi plac, tot ce e legenda îmi place că și eu sunt o legendă happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu îți mai pui poza cu tine frumusela mea? kisshee hee îmi e dor de chipul tau angelic

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Lasa ca mai ai si alte frumuseti pe site. Te desfatezi de ele. happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si doar de ele.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Doar de tine laughing tu le cam dai clasa big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor

| Larianiel a răspuns:

Îmi place totul de la ei. Cu ei am început să iubesc muzica rock. Dacă trebuie să zic neapărat, prima care îmi vine în minte e "Iridescent".