| aquaticar a întrebat:

Poti innebuni stand in casa?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca vexx știe mai bine. A și înnebunit deja. Nu degeaba că, de câteva zile se agită aiurea pe TPU amenințând și înjurând oamenii. Dacă avea munca, dacă avea hobby, dacă avea iubită, nu ajungea în situația să o ia pe miriște. Trist!sad

| aquaticar explică (pentru anonim_4396):

Mare dreptate.
Atata scandal pentru ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru aquaticar):

Stai sa vadă ce am scris despre el, apoi se activează și aici sad Apoi când mai vede răspunsul și câștigător cred înnebunește mai mult decât este. El zice că îl denigrez după ce l-am recomandat și pentru bufon al anului ( nu user al anului - el este ceva mai special). Când începe să scrie, se face de râs. Eu nici măcar nu citesc ce scrie. Când văd scris de vexx, scroll direct. Doar rar începutul și sfârșitul romanului pe care îl scrie.

Am devenit fanul nr. 1 pentru el, vrea să mă găsească, are și o întrebare în categoria "educație și cultură generală". Vrea să afle de la alții cine sunt, unde locuiesc exact, un ID de Facebook. Cred ca s-a îndrăgostit de mine laughing

11 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Daca citesti Biblia si te rogi, nu.

| Lukasssz a răspuns:

Da,dar numai daca stai singur. Daca stai cu familia si comunici cu ei e alt ceva.

| Mirel4412 a răspuns:

Da, daca nu ai ce face si iti gandesti propriile ganduri stupide care iti vin, si pe care nu poti sa le dai la o parte pentru ca nu ai cu ce.
Ce vreau sa spun este ca daca ai activitate mereu, nu iti vin ganduri urate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de psihic.

| TheStrategist a răspuns:

Da, dacă stai foarte mult timp singur și nu ai nimic de făcut.

| LittlePoppy a răspuns:

Mai ales stand in casa!

Răspuns utilizator avertizat
| nevermatch a răspuns:

Da, uita-te ce e pe TPU

| Suntsserios a răspuns:

Jasmina stie cel mai bine.