| b3bita a întrebat:

Cum poti innebuni un baiat fara insa a ajunge in pat cu el?

Răspuns Câştigător
| liz23 a răspuns:

Daca il chemi la tine acasa si vrei sa te joci un pic cu el prin anumite gesturi sau vestimentatie...ai grija ca e un joc la care poate participa si sunt sanse sa ajungi in pat cu el.Cum il poti "inebuni". pui accent pe lucruri care sti ca ii plac foarte mult, mai tandru, mai dulce decat de obicei.Nu te chinui sa fi ceva ce nu esti, pui accent pe unele lucruri dar intr-un fel sa vina de la sine.

14 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, eu cred ca daca il provoci nu faci bine, pentru ca il va tenta mai mult si nu cred ca faci bine...

| Pho3nix a răspuns:

Du-te cu el la spitalul de nebuni.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Cum poti inebuni un baiat thinking
Cheama-l undeva de ex la tine acasa imbracate provocator si dupa aceea saruta-l pe gat asabig grin va inebunii

| deeea28 a răspuns:

Cred ca e foarte nasol pentru oricine sa ajungi aproape de a face sex cu cineva si sa nu faci, dar daca vrei sa provoci si sa nu ajungi in pat cu cineva, cred ca solutia ar fi cam asa: ii faci tot felul de aluzii, dar nu-i oferi decat jumate. Il inviti la tine sa va uitati la un film, mintea lui va zburda, dar tu sa-i oferi doar un film, ii zici ca atunci cand veti ajunge in pat ii vei oferi multe, dar amani momentul, poti sa incepi sa-l saruti mai cu pasiune si sa-l mangai cand trebuie sa plece acasa si sa ai scuza, daca se intinde ca e tarziu, tot felul de chestii de astea. E ca si cum ai pacali un copil cu o jucarie, ii zici ca i-o dai, i-o arati, dar cand sa ti-o ia din maini... o tragi inapoi big grin
Dar ai si mare grija ca de joaca asta si copiii se satura, unii chiar devin nervosi si de ce nu...periculosi. Succes

| r8driver a răspuns:

Dai sa manance ciuperci.

| seawolf a răspuns:

Te apuci de cs happy

| dada a răspuns:

Tweety laughinglaughing daca as putea ti-as da fundita

Răspuns utilizator avertizat
| tweety_8071 a răspuns:

Te dezbraci in fata lui.si cand vrea sa sara pe tine... fugilaughing)

| titusfresj a răspuns:

Sa il inebunesti, adica sa il exciti foarte tare? pai... jucandute cu jucausullaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ajungi in pat cu el, deja il eliberezi de toate energiile ce le acumuleaza.important este sa NU AJUNGI IN PAT CU EL.acum,depinde si de cum arati tu, ca daca esti o persoana de care sa-ti fie frica sa dormi noaptea cu ea in aceeasi camera, cam greu sa-l inebunesti. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum zice Tweety, ii arati titele laughing Dansezi in fata lui goala, te urci pe el, il mingii, alea alea si pe urma il lasi balta rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scuze nici chiar asa eu vreau numai sa il innebunesc cu un sarut nu cu altceva! ati inteles?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dupa mine prima data trebuie sa ii arati toata calitatile tale. apoi sa-l faci sa inteleaga ca tu esti mult mai mult decat celelalte fete de care i-ar putea place... dupa mine cel mai bun lucru e privirea si gestul.