| TPU.ro a întrebat:

Ce i-ai trece intr-o scrisoare de dragoste jumatatii tale de Dragobete?

271 răspunsuri:
| sniper1000 a răspuns:

Te iubesc

| Voicu_Costin_1989 a răspuns:

Ca-l iubesc si că să făcem nebuni

| Adrianascumpica98 a răspuns:

I'as trece toate sentimentele mele pentru el.Toata iubirea si mii de saruturi dulci.

| marinica a răspuns:

Cit de mult o iubesc

| yosoimedy a răspuns:

Iubirea e un lucru sfant nu e doar o vorba-n vant asa ca tine la ea si nu o risipi pe o " dragoste de vara "

| ionela_1761 a răspuns:

Multumesc ca exista, ma iubeste si-l iubesc ne vom iubi vesnic. Dar mai ales i-as multumi pentru cele doua flori frumoase pe care le avem impreuna, pentru sprijinul si ajutorul dat la bine si la greu.

| motaaurelia a răspuns:

.,,Un fluture dac-as fi fost, Iar tu o floare, lin zborul catre tine sa-mi cobor, sa-nabus cu sarutu-mi, a ta nealinare si in potiru-ti sa-mi inabus al meu dor!

| robess a răspuns:

Unde ai fost pana acum?

| IFAA a răspuns:

Ceea ce inseamna pentru mine!

| Tommya a răspuns:

Te iubesc pur si simplu

| BubuuLoree a răspuns:

Simplu, cl iubesc foarte mult!

| BubuuLoree a răspuns:

Simplu, ca il iubesc foarte mult!

| GabrielloRoscoban a răspuns:

Eu las un mesaj, dar momentan sunt singur nu am pereche.Dar vreau sa va arat ca fiecare dintre voi. daca iubiti cu adevarat puteti asculta sufletul mai cu atentie. si puteti face minuni doar cu niste simple litere aruncate pe o coala de hartie.
Important este sa-ti asculti sufletul cu atentie si sa fi sincer.

Sufletul meu spune.
Astazi este o zi speciala iar eu am sa daruiesc o floare pentru ce-a mai frumoasa floare.
Vorbele nu sunt un lucru grandios...
dar eu sunt diferit, si de aceea am ales sa fac un gest diferit...
sa iti scriu o scrisoare. dedicata sufletului tau.
Probabil ca te astepta-i la un cadou cum primesc alte fete.
Dar de fapt cadoul este ca.
Vreau sa-ti spun tot ce in sufletul izbucneste cu nerabdare sa iese si sa ti se impartaseasca tie.
dar cum asta nu-i posibil. aleg ca eu sa-ti comunic prin aceasta scrisoare tot ce este in sufletul meu.
Dragostea mea fata de tine este mai luminoasa decat luna, mai arzatoare decat soarele, mai stralucitoare decat stelele, Chipul tau lumineaza calea mea, ochii tai imi arata drumul spre adevarata dragoste eterna, buzele tale suave si dulci ma fac sa cred in tot ce inseamna eternitate si speranta si ca imposibilul poate fi posibil.
Sper ca aceste cuvinte spuse din suflet pentru suflet, din dragoste pentru tine, sa te faca sa intelegi ca doar cu tine viata mea este mai luminata, mai sigura, mai pe scurt zis. ETERNA
Te iubesc.
Al-tau Gabriello!

| ciudatenia1 a răspuns:

Cele mai frumoase propozitii si cuvinte!

| pavel8741 a răspuns:

Un bilet in America

| Bambyy a răspuns:

Ca il iubesc mult.

| Gabriela-Mihaela_Văscu_1996 a răspuns:

Scrisoarea de dragoste către iubitul meu ar suna aşa:
♥ Dragul meu, ştiu că prin cuvinte nu pot să-ţi demonstrez în totalitate cât de mult însemni pentru mine dar sunt necesare. În fiecare seară mă gândesc cum ar fi viaţa mea fără tine dar nu mi-o pot imagina, nu aş putea trăi fără mesajele tale dulci de zi cu zi, fără firea ta grijulie care îmi arată în orice impas cât de mult îţi pasă de mine şi mai ales fără prezenţa ta care mă face fericită ori de câte ori suntem unul lângă celălalt. TE IUBESC şi nu uita că voi fi alături de tine în orice clipă, fie bună fie rea. Ai grijă de tine sufleţelul meu! :*

| Danutza26 a răspuns:

Nu cred ca pot sa exprim in cuvinte tot ce simt pentru persoana iubita!

| maria_8283 a răspuns:

I-as spune ceva simplu si frumos..Cum ar fi...te iubesc oricat de mare ar fi distanta.

| AdryanTheFuck96 a răspuns:

Ca o iubesc enorm... si ca nu as putea trai fara ea.

| kLowNii a răspuns:

Ceva mic dar special : O poza in forma de inimioara in care suntem noi doi (eu in jumatatea din stanga iar el in jumatatea din dreapta.

| Cristinik_Cristina_1991 a răspuns:

Te ador si imi e dor de tine

| Schlossgold a răspuns:

Nu mi-a luat mult timp sa te gasesc...big grin

| Cantaretul a răspuns:

Imi pare rau dar nu pot raspunde la aceasta intrebare pentru ca inca nu am gasit-o.

| negAt1we a răspuns:

Viata e frumoasa si plina de sens alaturi de tine

| dinartistul a răspuns:

As copia prima scrisoare pe care i-am scris-o!

| sergiu51 a răspuns:

Toata dragostea si toate gandurile bune ce le simt pentru ea.

| Adryydream a răspuns:

I-as scrie o poezie :3

| OanaT a răspuns:

100 de motive pentru care îl iubesc!

| RamonRG a răspuns:

Iubirea ne-a adus impreuna, doi hoinari prin univers.
Nu exista tu si eu, exista noi doi.
Te iubesc!