| GabiiHaș a întrebat:

Ce cadou i-ai dat iubitului/iubitei tale de Dragobete?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex. Asta dacă ştii despre ce este vorba.

| GabiiHaș explică (pentru anonim_4396):

Cum sa nu stiu breeee

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabiiHaș):

Ei, vezi?

| Himera a răspuns:

Pentru Sf Valentin am zis de cina romantica pe care o pregatisem, e descrisa in detaliu intr-un raspuns anterior (pentru curiosi http://www.TPU.ro/......iubitilor/ avand in vedere ca Dragobetele este o sarbatoare autohtona vreau sa o sarbatoresc in stil romaneste.
La miezul noptii planuiesc sa ma duc peste Gica caci asa il cheama pe dragul, cu o bata si sa-i dau vreo 2 scaltoace ca m-a lasat sa il astept ore in sir, fara haine si in pozitie penetrabila si din cauza asta am racit. Apoi, vreau sa ii frec mustata bine bine cu usturoi si sa-i ung buzele cu slanina, iar tuica i-o vars in ochi ca sa vad cum isi umezeste pantalonii si pentru ca distractia sa fie deplina, m-am hotarat sa fac omleta cu el la cina(daca stiti la ce ma refer...). Acesta este cadoul pentru dragul, scumpul meu iubit imaginar Gica care sta sub mine!

| KiddaBăă a răspuns:

Dragobetele este pe 24 februarie, nu azi happy

| GabiiHaș explică (pentru KiddaBăă):

Sf valentin no!
multumita?

| KiddaBăă a răspuns (pentru GabiiHaș):

Nu prea.

| GabiiHaș explică (pentru KiddaBăă):

Pai?

ce mai trebuie' sa zic acum?

| KiddaBăă a răspuns (pentru GabiiHaș):

Asta e chestia. Nu mai trebuie să spui nimic happy!

| GabiiHaș explică (pentru KiddaBăă):

Owww...