| TPU.ro a întrebat:

Ce i-ai trece intr-o scrisoare de dragoste jumatatii tale de Dragobete?

271 răspunsuri:
| Roxana_Duta_1993 a răspuns:

Tot ceea ce simt si semnifica el\ea pentru mine

| BlueEyes11 a răspuns:

"Ti-am dat un indel...mare cat inima mea"

| Roxana_Duta_1993 a răspuns:

Mi-as exprima toate trairile si sentimentele mele pentru ea

| MnaMada a răspuns:

Cat de mult il iubesc, cat de mult inseamna pentru mine, as lipi 2 bilete spre Paris.

| Raluca_Alexandra_1995_9MZ5 a răspuns:

Te iubesc si te voi iubi cat o sa traiesc.:*

| PuDrIcA a răspuns:

Esti tot ce imi doresc pe lumea asta si ma simt implinit te iubesc

| Tinnutsa a răspuns:

Tu ai un zambet perfect
Tu nu ai niciun defect
Da, tu, tu ma faci sa visez
Cu ochii deschisi
Numai tu, inger divin
Oare cine te-a trimis
In seara asta eu
Am nevoie de ingerul meu
Sa-mi arate
Cum sa zbor, sa zbor mai departe
Alaturi de el.

| Chiriac_Robert_Andrei_1988 a răspuns:

Lista de cumparaturi. si un mare te iubesc

| klauyo89 a răspuns:

... În seara când ne-am întâlnit
Grămezi de flori ti-am dăruit,
Garoafe, crini, bujori, lalele...
Şi ce de bani am dat pe ele!

| Deyutza_Deya_1999 a răspuns:

Eu i-as spune " Iubirea mea, cu ocazia Dragobetelor as vrea sa iti spun cat de mult insemni pentru mine, as vrea sa iti spun ca te iubesc cum nu te iubeste nimeni pe acest pamant. Tu imi ti si de sete si de foame si de orice! TeIubesc pentru totdeauna, si cu bune si cu rele! "
Eu asta i-as, doar daca as avea un iubit rolling on the floor :*

| Marius_Anghel_Tanase_1986 a răspuns:

Probabil as pune inelul de logodna

| sexymamma a răspuns:

Te vreau langa mine

| Rominutza_Romy_1994 a răspuns:

Cat de mult il iubesc, ii multumesc pentru ca imi este aproape.

| DORU73 a răspuns:

Sansa la fericire in viitor

| Geambazu_Raluca_1992 a răspuns:

Te iubesc si as adauga o poza pe care o pastram doar pentru noi2, nu pentru ca este indecenta ci pentru ca in poza ochii mei exprima toata dragostea ce i-o port(el sta un pic cu spatele la aparat)

| papushikoo a răspuns:

Te iubesc enorm de mult pân la Doamne și-napoi...

| Menytta a răspuns:

Stii TU!

| gabby_8867 a răspuns:

Esti atat de frumoasa incat cand te vad pe strada rasare SOARELE!

| dewza a răspuns:

Cele mai frumoase cuvinte venite din inima.

| Iancu_Adrian_1980 a răspuns:

Toata dragostea pe care o simt pentru ea

| tweety94 a răspuns:

Toate gândurile bune, tot ce simt pentru el, chiar și cum m-am simțit în cele mai importante momente petrecute cu el.

| iubitha03 a răspuns:

A fost odata ca niciodata o insula pe care traiau toate sentimentele: fericirea, tristetea, stiinta si multe altele, incluzand iubirea. Intr-o zi toate sentimentele au fost anuntate ca insula se va scufunda pe fundul oceanului. Asa ca sentimentele si-au pregatit barcile de plecare. Iubirea a fost singura care a ramas. Ea a vrut sa pastreze paradisul insulei pana in ultimul moment. Cand insula s-a scufundat aproape toata, Iubirea a decis ca e timpul sa plece. A inceput sa caute pe cineva caruia sa ii ceara ajutor. Tocmai atunci s-a intamplat ca Bogatia trecea pe acolo intr-o barca mare. Iubirea a intrebat: Bogatie, pot veni cu tine pe barca ta? Bogatia a raspuns: Imi pare rau dar este mult aur si argint pe barca mea si nu mai este loc si pentru tine. Atunci Iubirea s-a decis sa intrebe pe Vanitate. Ea a strigat: Vanitate, te rog ajuta-ma. Nu pot sa te ajut, esti uda toata si mi-ai strica frumoasa barca.- spuse Vanitatea. Apoi Iubirea o vazu pe Tristete. Iubirea zise: Tristete, lasa-ma te rog sa merg cu tine. Tristetea a raspuns: Iubire, imi pare rau dar acum simt nevoia sa fiu singura. Apoi Iubirea a vazut pe Fericire. Iubirea a strigat tare :Fericire, ia-ma cu tine te rog. Dar Fericirea se bucura prea tare ca sa mai auda pe Iubire strigand. Atunci Iubirea a inceput sa planga. Tocmai atunci auzi o voce spunand: Vino Iubire, am sa te iau cu mine in barca. Era un batran. Iubirea s-a simtit asa de binecuvantata si s-a bucurat asa de tare incat a uitat sa intrebe pe batran numele. Cand a sosit la mal batranul si-a urmat drumul. Iubirea a realizat cat de mult ii datoreaza acestuia. Atunci a intrebat pe Stiinta si aceasta i-a raspuns: A fost Timpul - ii spuse aceasta. Dar de ce m-a ajutat Timpul cand nimeni altcineva nu m-a ajutat? - a intrebat Iubirea. Stiinta a zambit si cu adanca intelepciune si sinceritate a raspuns: Pentru ca doar Timpul este capabil sa inteleaga cat de minunata e Iubirea.

P.S Te iubesc si te voi iubi mereu!

| AnnuTzaBha03 a răspuns:

Pai multe lucruri frumoase, dulcegari si as pune un bilet de 2 persoane la Paris happy

| iulianroman a răspuns:

Ca e frumoasa ca lumina ochilor ei

| Du_Alina_1989 a răspuns:

Tot ce mi-ar place sa fac alaturi de el.

| Du_Alina_1989 a răspuns:

Tot ce mi-ar placea sa fac alaturi de el.

| Dulchycha a răspuns:

Te iubesc!

| Stoica_Nycoleta_Laura_1999 a răspuns:

Dragul meu iubit,

De prima data cand m-ai luat de mana am simtit ca intre noi va lua nastere acea scanteie, am simtit fiorii dragostei si mii de fluturi in stomac.
Ma pierd in ochii tai, frumosi ce stralucesc ca Dambovita, imi aduc si acum aminte mirosul parfumului ta de la prima noastra intalnire.
Atunci cand ma cuprinde-ai in brate ma simtem cea mai speciala fata di univers. Nici un zambet nu e ca al tau.
Regret nespus ca nu ne putem vedea... dar oricat de mare e distanta dintre noi, iubirea pe care ti-o port e nemarginita.
Te iubesc enorm de mult

| sophiepopovici a răspuns:

Motivele pentru care il iubesc si sa ii multumesc pentru ca ma iubeste, pentru ca ma face fericita, pentru ca ma accepta asa cum sunt si pentru ca este mereu langa mine, ma sprijina, ma ajuta si imi este alaturi in orice. Te iubesc!

| Kngooru a răspuns:

Tot ceea ce simt in momentul ala