Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce tip de flori ai creste special pentru jumatatea ta intr-o gradina?

340 răspunsuri:
| Kirito21 a răspuns:

Trandafiri rosii catifelati.

| peter98992 a răspuns:

Trandafiiriii!
happy

| RusescuO a răspuns:

Orhidee, lalele si drandafiri tongue

| sweetys a răspuns:

Cate o floare din fiecare specie big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trandafiri

| NeyyMar11 a răspuns:

Daca ar Fi dupa mine trandafiri rosii, deoarece i-as arata ca o iubesc, daca ar fi dupa ea ar alege Trandafiri sau lalele albe deoarece inseamna puritatea...

| Ioana_Cioata_1997 a răspuns:

Trandafiri

| Fileata_George_1999 a răspuns:

Trandafiri rosii :**

| sweety1998 a răspuns:

Trandafiri, clar!

| IoanaZpp a răspuns:

Crini!

| NoOneCanStopDeth a răspuns:

Maci love struck
Apropo, mai sunt la moda trandafirii?

| andrei1237 a răspuns:

Toate femeile iubesc florile, chiar daca unele nu vor sa recunoasca. Un buchet imens de flori intotdeauna le va face ziua mai frumoasa.
Ca si cadou, florile pot spune orice de la "Te doresc, acum" pana la "Imi pare rau". Cand un barbat cumpara flori, fie ca suna pentru a le comanda sau merge la o florarie, trebuie sa stie de unde sa inceapa.Eu as creste trandafiri deoarece nici o alta floare, oricat am incerca, nu poate incalzi sufletul intens al persoanei iubite. Trandafirii, in special trandafirii rosii, sunt intotdeauna o buna alegere. Cu cat mai mult, cu atat mai bine.

| lollipops a răspuns:

Toate florile din lume.

| JustLiv a răspuns:

Trandafiri.

| ursuletu88 a răspuns:

Trandafiri rosii pentru. ca semnifica iubira

| Camper32 a răspuns:

Trandafiri

| Madalina21818 a răspuns:

Eu de exemplu Trandafiri,, pentru ca ele simbolizeaza iubire

| gabby_8867 a răspuns:

Trandafiri

| Ichigo_Pisicuta_Visatoare_1995 a răspuns:

Florile care le voi creste pentru jumatatea mea sunt trandafirii

| Bogdan_Dobrin_1991 a răspuns:

Zambile

| GabiD10 a răspuns:

Trandafiri rosii ca sangele si ca inima.

| Atacator007 a răspuns:

Trandafiri Rosii...

| Darius_Ionescu_1993 a răspuns:

Oke hai sa intru in jocul vostru.
Sincer sa fiu eu nu as creste nimic, as lasa-o pe ea sa isi creasca orice tip de planta, daca asta o face fericita, este de ajuns! Oricum noi barbatii ne incurcam cand vine vorba de cumparat flori, de ce ne-am amesteca si la gradinarit asa ceva!

| CristinaCtC a răspuns:

Trandafiri rosii simbolizand dragostea si trandafiri albi simbolizand gelozia cand il vad cu alta laughing

| ionutvas a răspuns:

Trandafiri Rosii

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Din toate cate trei

| MadalinaElly a răspuns:

Crini!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cucuta si matraguna... splendid!

| lullaby23 a răspuns:

Trandafiri rosii catifelati.

| mada1820 a răspuns:

Trandafiri si crini.