| walaoase a întrebat:

0 fata stie ca 0 plac, iar acum cateva zile am stat p langa ea, eram intr-un grup la cineva acasa, insa ea nu prea vb cu mine, insa cu altii da, sunt si prieteni mai vechi. d cateva 0ri ni se intalneau privirile si 0ri ramaneam cateva sec asa, 0ri ne uitam repede in alta parte. cand a stat langa mine se uita d multe 0ri spre mine, ne intalneam privirile iar. sia pus o patura p ea si ma atins accidental cu picioarele, ii era frig. am pus mana p picioarele ei cateva secunde si le-am mangaiat subtil. voi ce credeti ma place? eu 0 iubesc en0rm si i-am spus ca 0 plac, dar dupa na mai fost la fel, poate nu m-a luat in seri0s sau poate si ea ma place.

2 răspunsuri:
| Bibishorrrr a răspuns:

Prababil si ea te place din gesturile pe care le face.doar ca este foarte timida si asteapta sa faci tu primi pasi pentru a avea o relatie.Eu zic sa continui, dar sa incerci sa o bagi mai mult in seama. Sper ca te.am putut ajuta:*... Fundaa!?!

| octysuper a răspuns:

Te place asta e clar. o fata nu te lasa sa o atingi asa usor