| 教皇 a întrebat:

1.Baieti de ce ii spuneti fetei pe care o placeti ca tineti la ea de abia dupa ce o vedeti in preajma altui baiat?
2.Si de ce va asteptati mereu dupa ce ii spuneti cuvantul magic sa fie "topite dupa voi"? Rog si fetele sa raspunda.

Răspuns Câştigător
| nicusor19 a răspuns:

Buna alexa
Nu stiu cum sunt alti baieti, dar mie imi place ca fata de langa mine(imtelegi ce vreau sa spun) sa stie ca tin la ea, dar majoritatea fetelor din ziua de azi nu prea se mai uita la sentimente si atunci e normal ca baietii sa devina putin mai distanti sau mai recihappy

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. Ei... ie-te eu nu fac asta. Am moment favorabil, acţionez atunci. Nu iese, asta e. Iese prost, la fel. Mai bine regret ce-am făcut decât să mă întreb "ce-ar fi fost dacă".
2. Nu mă aştept să fie topită dar mă aştept să-mi dea mai multă atenţie dacă sentimentul e reciproc şi dacă nu, să-mi spună din prima că doar nu e ultima femeie din lume.

| Pissy a răspuns:

1. Pentru ca atunci isi dau seama ce au pierdut.
2. Pentru ca au impresia ca prin cuvantul magic le pot face sa le cada la picioare.

Parerea meabatting eyelashes

| TipulVerde a răspuns:

1.Pentru ca daca o plac, sentimentele mele ies la iveala doar cand e cu altul, sub forma urii si a furiei.
2.Nu ii spun cuvantul magic decat cand simt. Pot trece si ani. Nu o fac doar ca sa se intample.

| Webber a răspuns:

1. Pentru ca ne dam seama ca atunci observam concurenta.
2. Pentru ca asta este scopul acelui cuvant magic.

Imi plac chestionarele! :X Alte intrebari? :d