| Anonymous129 a întrebat:

Intrebare pe care le rog pe fete sa raspunda

Daca placeti un baiat, ii scrieti si voi sau asteptati doar el sa va caute si sa va cheme pe afara?

6 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Eu astept sa faca el primul pas.Sunt prea rusinoasa

| Ihvnnm a răspuns:

Eu il las pe băiat sa ia initiativa ca sa nu par ca nu mai pot fara el. Din cand in cand mai iau si eu initiativa astfel încât sa fie echilibrata situatia. Însă de obicei, cel putin băiatul de care îmi place, am impresia ca ii place mai mult sa ia el initiativa. Si cred ca mai sunt si altii la fel. Sa fie ei cei care încep. Însă un raspuns trebuie sa existe oricum. Altfel se va descuraja la un moment dat. Deci sa ii dai si tu semne, însă fără sa pari ca nu mai poti dupa elwinking

Răspuns utilizator avertizat
| xxxxPamPamParaamxxxx a răspuns:

Primul pas trebuie sa il faca baiatul, iar apoi dupa ce se imprietenesc cred ca ar trebui sa il cheme pe afara si fata, eu in general astept ca baietii sa faca primul pas!

Răspuns utilizator avertizat
| xxxxPamPamParaamxxxx a răspuns (pentru Anonymous129):

Da,normal!