| Stefania a întrebat:

Intrebare pentru baieti:-d. Daca nu va place de o fata de ce ii zambiti, de ce o priviti lung, de ce va bucurati cand sunteti in preajma ei, de ce o priviti mereu si de ce asteptati sa o vedeti cat mai repede? Eu nu inteleg daca nu va place de ea de ce faceti astea? Sau ineamba c va place de ea?batting eyelashes

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

De obicei cand privesc o fata intens inseamna ca imi place. Dar se poate sa imi placa o fata fara sa vreau o relatie cu ea. Pur si simplu sa consider ca e draguta dar ca nu are material genetic pentru o relatie cu mine. Nu e pic de rautate in vorbele mele. Uneori zambesc daca vad o fata care imi place si care ma intereseaza, alteori unei fete care mi se pare simpatica dar care nu ma intereseaza. O fata ar trebui sa ma provoace ca sa inteleaga ce sta in spatele acestor priviri si zambete. Daca imi place cu adevarat un impuls m-ar face sa merg mai departe.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Înseamna ca nici el nu stie ce sentimente are si ce vrea de la viata.

Abh
| Abh a răspuns:

De ce nu il intrebi asta pe el?

| matchpoint a răspuns:

Buna, ti-ai dat seama ca Alex nu te place?
Era si timpul. Las` ca mai sunt si alti bairti. Pa

| hândel a răspuns:

Beware! Nu vă uitaţi la poza lui "Bacemi", că vă scanează ADN-ul pentru. o eventuală relaţie. laughing
"Eu nu inteleg daca nu va place de ea de ce faceti astea? Sau ineamba c va place de ea?"... e clar că eşti confuză. Bine-nţeles că-mi place de cineva când am asemenea atitudine, doar nu umblu chiar non stop drogat să am asemenea comportament de dragul distracţiei.

| lays a răspuns:

Pentru ca vor sa vada "daca mai pot"! adica daca mai au sarm si pot cuceri o fata,.,, vor cat mai multe cuceriri la activ,. fac asta din plictiseala.crede-ma am multi prieteni baieti.si cand vad pe vreunu ' ca face asa ii zic."hai ma X, ai prietena acasa, ce te-a apucat?""eh.nu vezi cum sa uita la mine? o fac sa moara un pic si gatarolling on the floor". decistraight face

| SatanaInIzmene a răspuns:

Poate cade, datoria noastra este sa o mintim pana ne atingem scopul.Eee,esti micuta tu, creste si te prinzi mai repede.

| Simon a răspuns:

Daca ne place sa petrecem timp in compania unei fete nu inseamna ca si vrem o relatie cu ea. Si daca petrecem mult timp in compania unei astfel de prietene inseamna ca si ajungem sa o cunoastem destul de bine, motiv pentru. care ii acordam mai multa atentia decat acordam altor fete, din simplul motiv ca cu acea fata avem ce discuta. Nu e chiar atat de greu big grin. Sa auzim cu bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca e fata si noi n-avem nevoie de mai multbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu-mi place fizic, dar este inteligenta amuzanta si poate fi o buna prietena.prietena, nu iubita sau amanta.

| justinaioana99 a răspuns:

Si eu sunt curoasa de asta mi se intampla acelasi lucru

| justinaioana99 a răspuns:

Si mie mi se intmpla asta dar nu pot sa imi dau seama de obicei ii intreb pe prieteni lui ca el nu prea cred ca imi spune de fapt sigur nu imi spune incearca si tu ok? si apoi spune-mi daca a mers