| LoWwERock a întrebat:

2 Fete pot viola un baiat?
Daca da care sunt metodele cele mai folositerolling on the floor
Sunt curios daca si femeile sunt tot niste fiinte sadice si obsedate

Răspuns Câştigător
| raspunz a răspuns:

Mult mai putine femei au un comportament sexual violent, violul nu este ceva tipic. E mai greu ca un baiat sa fie violat pentru ca trebuie sa aiba erectie, iar erectia o ai daca iti place. A existat un caz de care stiu cu o tipa obsedata care i-a dat unuia viagra timp de vreo 3 zile si l-a violat pentru ca era impobilizat si a facut sex cu el, dar e ceva rar de tot.
Mai exista comportament sexual deviant in care o femeie isi pune un "dildău", un strap-on, un falus de plastic, cu care violează anal un bărbat. Cam astea ar fi variantele. E și mai greu pentru că de obicei o femeie e mai puțin puternică decât un bărbat.

6 răspunsuri:
| Jozefina a răspuns:

Post,sigur ca da)) il prindeti il seduceti il duceti intr-un locusor unde il legati de ceva si il excitati apoi ii puneti o lacatica pe testicule sa vada cit e de aiurea, sau ul luati la fel undeva prin discutii nu stiu cum si il exstitati tare nu ca sa aiba placere, el sa zica zica ca numai vrea ca il doare da voi sa sariti pe bogatie mai ddeparte sa va afceti treaba))) eu glumesc ca pina la urma suntem oameni nu suntem toti ca cei ce fac aceste nebunii.

| raspunz a răspuns (pentru Jozefina):

îmi place cum gândești/glumești rolling on the floor parte cu lăcățică a tare. Se ascunde ceva sado-maso în spatele fetei inocente de la avatar big grin

| Jozefina a răspuns:

Scuze,nu am tras atentia ca esti baiat,, de asta m-am referit ca pentru fete))

| Jozefina a răspuns:

)) asta ar merita cei care fa asa chesti.eu caatare glumesc))

| KaraSiAtat a răspuns:

Da se poate.Ia-l leagal de pat dai o viagra si faci ce vrei cu ellaughing Ma ofer eu ca experimentlaughing) Funda?smug