| anonim_4396 a întrebat:

A doua intrebare pe ziua de azi: Cand bat palma cu un baiat,el imi strange mana,ca si cand m-ar tine de mana si e o bataie de palma prelungita. M-am uitat la acelasi baiat cand batea palma cu alte fete si avea palma intinsa ca o scandura. Stiu ca pare foarte ciudata chestia asta, dar ce credeti ca ar vrea sa insemne aceasta "bataie de palma prelungita"? Da,stiu,suna FOARTE ciudat, dar pe mine m-ar bucura un raspuns cat-de-cat ca lumea.winking

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

In termeni de limbaj non verbal cu cat atingerea e calma si de lunga durata cu atata e o mai mare intensitate emotionala, deci te place

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca din intrebarile tale razbate o constataredac se poate numi asa si care reprezinta un adevar cat se poate de evident. Esti indragostita "pana peste cap" cum s-ar zice. happy

| T0T a răspuns:

Te vrea în pat și îți dă semnale.

| ℛąin a răspuns:

E posibil să te simpatizeze mai mult decât pe restul.